Aplikacja mobilna easyCALL na telefony i tablety z systemem Android dostępna już w Google Play


Aby korzystać z usług telefonii easyCALL z telefonów i tabletów z systemem Android wystarczy zainstalować aplikację easyCALL dostępną w Google Play, aplikację mobilną easyCALL.pl można także pobrać tutaj.

Po zainstalowaniu aplikacji na swój tablet lub telefon możesz dzwonić tanio w dowolnym miejscu w którym dostępny jest internet bezprzewodowy (Wi-Fi), np: w domu, pracy, szkole, na uczelni, także będąc zagranicą, dodatkowo możesz zawsze skorzystać z internetu mobilnego w sieci GSM, o ile twój tablet lub telefon wyposażony jest w modem 3G. Zalecamy jednakże sprawdzenie czy korzystanie z mobilnego internetu w Twojej sieci GSM jest obarczone dodatkowymi kosztami. Połączenia wewnątrz sieci easyCALL realizowane poprzez aplikacje są bezpłatne. Koszt pozostałych połączeń zgodny jest ze stawkami easyCALL (zobacz cennik)Aplikacja pozwala na założenie nowego konta w sieci jak również zalogowanie się dotychczasowego użytkownika. Nowi użytkownicy na start otrzymują gratis numer telefonu z dowolnej strefy numeracyjnej oraz 10 minut na połączenia. Minuty te są wyliczone według stawki za połączenia na telefony stacjonarne w Polsce, czyli 8 groszy brutto za minutę, z sekundowym naliczaniem.

Poza oszczędnościami na kosztach połączeń, przy pomocy aplikacji można uniknąć kosztów roamingu będąc zagranicą, aplikacja pozwala na przyjmowanie i wykonywanie połączeń w zasięgu sieci Wi-Fi zagranicą, ich koszt jest wtedy zgodny ze stawką easyCALL na dany rodzaj połączenia, rozmowy w sieci easyCALL są oczywiście bezpłatne także zagranicą.

Dodatkowo aplikacja umożliwia przeglądanie bilingów i realizowanie podstawowych funkcji administrowania kontem użytkownika sieci easyCALL, np.: zastrzeganie własnego numeru czy blokowanie połączeń z numerów zastrzeżonych. Każdy użytkownik może przy pomocy darmowych SMSów zaprosić swoich znajomych do korzystania z easyCALL i rozmawiać z nimi za darmo.

Najczęściej kupowane akcesoria

easyCALL to także usługi dodatkowe